Muut vastuuhenkilöt

Toimikausi 2021

Jäsensihteeri

Kati Luukkanen, kaukakuutit [at] gmail.com


Akela, sudenpentuvastaava 

Katariina “Kati” Luukkanen, katariina.luukkanen [at] gmail.com,
Maria Pernu, mpernu6 [at] gmail.com

Sampo, seikkailijavastaava

 Piia Rajala, piiarajala [at] hotmail.com

Tarpoja-luotsi

Panu Korpela, panu.korpela [at] iki.fi (poikatarpojat)
Katariina “Kati” Luukkanen, katariina.luukkanen [at] gmail.com (tyttötarpojat)

Samoaja-luotsi

ei valittu

Vaeltaja-luotsi

Salla Vallius, salla.vallius [at] gmail.com


Rahastonhoitaja

Vaike Oiglane, talous @ kauku.fi

EPT Väiski 2021 ja tapahtumayhteyshenkilö

Piia Rajala, piiarajala [at] hotmail.com

Web-vastaava

Ilari Kuoppala, ilari.kuoppala [at] kauku.fi
Joel Rouste, joelrouste [at] gmail.com

Turva-aikuinen

Heidi “Heitu” Lehtikuja, heitu88 [at] gmail.com 

Kilpailuvastaava

Helka Savisalo, helka [at] savisalo.fi

Kansainvälisyysvastaava

Fredrik “Fredde” Karlsson, kaspar.kalsson04 [at] gmail.com

SRK-yhteyshenkilö

Viljo Laitinen, viljo.laitinen [at] yit.fi

Kalustonhoitaja

Aaro Räsänen, aaro.rasanen [at] outlook.com

Ansiomerkkivastaava

Heitu Lehtikuja, heitu88 [at] gmail.com